Gta San Andreas Nasıl Indirilir | Nasıl Indirilir

 Gta San Andreas Nasıl Indirilir 

Gta San Andreas Nasıl Indirilir 
GTA San Andreas PC indirme gereksinimleri, boyutu ve oyunu PC'nize veya dizüstü bilgisayarınıza yükleme adımları.
Rockstar Games, en çok GTA serisi tarafından örneklenen, keşif gerektiren geniş oyun dünyalarına sahip kaliteli AAA oyunlarını ortaya koymasıyla bilinir.

Basit bir 'polisler ve soyguncular' tarzı video oyunu olarak başlayan şey, temel yarış mekaniği ile sonunda GTA serisine dönüştü.

Oyunda polisleri daha agresif hale getiren ve oyunculara saldıran bir bug, geliştiricilere oyunu daha aksiyon odaklı yapma fikrini verdi.

Bu ölümcül hata, belki de tüm zamanların en çok satan video oyunu serilerinden birinin yaratılmasına yol açtı. GTA franchise'ı artık çok sayıda girişin son derece iyi sattığı pop kültürünün kalıcı bir fikstürü.

GTA oyunlarını oynamanın birçok zevkinden biri, keşif gerektiren uçsuz bucaksız açık dünyadır. Oyunlarda, hikaye görevleri sona erdikten sonra bile oyuncuyu saatlerce meşgul edecek tonlarca koleksiyon ve aktivite var.

GTA San Andreas kayıtlı dosyaları nasıl indirilir

GTA San Andreas oldukça büyük bir oyun ve yüzde 100'ü tamamlamak 85 saate kadar sürebiliyor. Oyuncuların büyük bir bölümü, yaklaşık 85 saat içinde oyuna dalmak için gereken zamana veya sabra sahip olmayabilir.

Ancak bu, oyun yüzde 100 tamamlandığında tüm oyun sonu içeriğini ve oyun durumunu asla deneyimleyemeyecekleri anlamına gelmez.

İnternette oyunu yüzde 100 tamamlamış diğer oyuncular tarafından yüklenen kaydedilmiş dosyalar var. Bu, oyuncuya tüm oyunsonu içeriğine anında erişim sağlar ve esasen oyuncuların yüzde 100 tamamlandığında oyunu deneyimlemelerini sağlayan bir hiledir.

Bu bağlantıdan bir save dosyası indirebilirsiniz, burada.

Kayıt dosyalarını kullanmak için bu talimatları izleyin

Kaydedilen Dosyaları indirinOyun kayıt dosyalarını Belgele link
 • Download the saved Files
 • Install the game save files to Documents > GTA San Andreas > User Files
 • Start the Game
 • Select "Load Game"
 • Select the new Save File


Grand Theft Auto: San Andreas veya GTA San Andreas, PC severlerin yıllardır oynamaktan keyif aldığı en popüler macera oyunlarından biridir. Bu GTA oyununun en büyük özelliği, kapsamlı haritası ve iyi eskimiş çekici grafikleridir.
Buna ek olarak, annesinin ölümünden sonra Grove Street'e dönen Carl Johnson veya CJ gibi karakterlere bürünüyorsunuz. Oyun 90'lı yıllara dayanıyor ve CJ'nin sokakta yozlaşmış polislerle savaşarak ailesini kurtarma girişimi etrafında dönüyor. Yani, bu hikaye ilginizi çektiyse, heyecanını kendiniz yaşamak için GTA San Andreas oynamanızı öneririz.
İşin iyi yanı, oyunu oynamak için süslü bir makineye veya oyun donanımına ihtiyacınız yok. Ancak, GTA San Andreas PC'ye nasıl indirilir? GTA San Andreas'ı PC veya dizüstü bilgisayara indirmek için izlemeniz gereken adımlar burada.

GTA San Andreas sistem gereksinimleri

GTA San Andreas ağır bir oyun değil, bu nedenle bugün piyasada bulunan en temel PC sistemlerinde macera oyununun en iyisinin tadını çıkarabilirsiniz. İşte GTA San Andreas'ı PC veya dizüstü bilgisayarda oynamanıza izin verecek sistem gereksinimleri.
 • OS: Windows 2000 or later
 • CPU: 1GHz Pentium III or AMD Athlon XP
 • RAM: 384MB of RAM or higher
 • DVD-ROM drive
 • GPU: 64MB video card or higher
 • DirectX 9 compatible sound card
 • Gamepad with twin axis analog controls

GTA: San Andreas'ı Steam (PC), Google Play Store (Android), App Store (iOS/macOS), Microsoft Store (Xbox One/Windows Phone) dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere birçok platformda satın alabilir ve indirebilirsiniz. ), Xbox Game Store (Xbox 360) PlayStation Store (PS3) ve diğerleri.

Ücretsiz indirmeler için, bu tür hizmetleri sağlayan, ancak cihazınızın güvenliğinin tehlikeye girmesini bekleyen sitelere bakın ve yasa dışı olarak crackli yazılım indirip kullandığınızı tespit ederseniz para cezasına çarptırılma olasılığınız da var.


Post a Comment

0 Comments