Call of Duty Modern Warfare Satın Al

 

Call of Duty Modern Warfare Satın Al

İster profesyonel bir oyuncu, ister eğlence için oynayan biri olun, FPS (birinci şahıs nişancı) oyunları her zaman kaliteli bir oyun sunar ve her türden oyuncuyu bu oyunları çevrimiçi oynamaya çeker. Ne zaman FPS oyunlarından bahsetse aklınıza tek bir oyun gelir ve o da “Call of Duty”dir. Call of duty serisi, etkileyici çok oyunculu deneyimi ve harika grafikleri sayesinde her zaman modern FPS'nin zirvesi olmuştur.

Görev Çağrısı | Son Güncelleme

Son zamanlarda, Call of Duty serisinin Activision yayıncıları, PC ve diğer konsollar için 'Call of Duty Warzone' adlı en son battle royale sürümünü piyasaya sürdü. Bu sürüm call of duty modern warfare'in bir parçasıdır ancak Call of duty Warzone oynamak için onu yüklemeniz gerekmez. Call of duty warzone'da battle royale ve yağma olmak üzere iki mod bulunuyor. Battle Royale modunda, 150 oyuncu, hayatta kalan son kişi veya takım olarak kalmak için sürekli küçülen bir haritada birbirleriyle savaşıyor. Bir savaş royasına manga, üçlü ve solo olarak girebilirsiniz.Call of duty'nin hem iOS hem de Android'de bulunan mobil bir sürümü de var. PUBG mobile'ın başarısının ardından Activision, mobil oyun camiasında oldukça popülerlik kazanan Call of Duty'nin (COD) mobil versiyonunu yayınladı. COD'nin mobil versiyonunda üç mod vardır, savaş royası, çok oyunculu ve zombiler. Tıpkı PUBG'de olduğu gibi, Call of Duty'de de her yeni sezonun başlamasından sonra etkinleştirilen bir savaş geçişi vardır. Battle Pass ile yeni silah görünümleri, kostümler ve seçkin görevlere erişim elde edebilirsiniz.

Call of Duty Mobile Battle Pass Nasıl Satın Alınır | Android - Bilgisayar

Adım 1. Sadece Bu Bağlantıya Tıklayın  here
Adım 2. Görev çağrısı sürümünü seçin. o listede
Adım 3. Sonra Oyunun sürümünü seçin.
Adım 4. Platformunuzu {playstation veya xbox} seçin.
Adım 5. Platformu seçtikten sonra. şimdi sarı düğmeye tıklayın {karta ekle veya Şimdi satın al}
6. Adım. Şimdi teslimat adresini ekleyin

PC için Call of Duty: Modern Warfare ilk olarak 2007'de piyasaya sürüldü, ancak popülaritesi hiç azalmayacak kadar popüler ve iyi hazırlanmış bir oyun olduğunu kanıtladı. Yakın zamanda geliştirilmiş işleme ve grafik arayüzlerinden yararlanmak için yeniden düzenlenmiş, orta doğulu bir cumhurbaşkanının suikastının tutuşmakla tehdit ettiği zamanların alternatif bir gerçekliğinde (her ne kadar arka plan açısından çok inandırıcı olsa da) geçen bir birinci şahıs nişancı oyunudur. küresel savaş.

Oyun hakkında


Orijinal sürümünde oyun, oynanışı, bakış açılarını ve görevleri taklit etmek için binlerce yarışmacıya ilham veren standardı belirledi. Temel öncül, militanlar SSCB'yi tam Sovyet ihtişamına kavuşturmaya çalışırken, hükümet onları durdurmaya çalışırken Rusya'da iç savaşın patlak vermesidir.

Bu arada, petrol zengini bir orta doğu ülkesinde bir cumhurbaşkanının suikastı, batı yanlısı bir liderin batının temsil ettiği her şeyden nefret eden biriyle değiştirildiğini görüyor. Oyuncunun ilk görevi bu lideri yakalamak ve onu güvence altına almaktır, ancak bunda başarısız olurlar, adamın kendisinden ziyade pozisyondan döngülü bir kayıt yayını bulurlar.

Bir sonraki görev, gizliliği ihlal edilmiş bir muhbiri kurtarmak için bizi Rusya'ya götürüyor. Bu görev başarılıdır, ancak partinin helikopteri düşman topraklarında düşürülür ve bir tahliye noktasına doğru yol alması gerekir. Bu iki görev, durdurulması gereken bir nükleer plan olduğu bilinciyle sonuçlanır.

Ortadoğu despotunun sarayı basıldı, birlikler nükleer cihaz hakkında daha fazla bilgi bulmayı umuyor ve kullanımı için planlar yapıyor, sadece cihazın ateşlenmesini sağlayarak şehrin ve nüfusunun çoğunu mahvediyor. Ancak despot yakalanır ve idam edilir.

Bundan kısa bir süre sonra, tüm bu zaman boyunca Rus aşırı milliyetçileriyle birlikte çalıştığı ortaya çıkıyor. Bu, birliklere yeni bir hedef verir ve oyun, ABD'nin doğu sahilini hedef alan nükleer silahların tehdit edildiği bir nükleer bileşiğe geçiş yapar. Yaklaşan bir son teslim tarihi olan heyecan verici oyun, iyi adamların nükleer alanı geri alması ve füzeleri zararsız bir şekilde açık su üzerinde patlatmasıyla sonuçlanan oyunun doruk noktasını görün.

Bununla birlikte, Rus kötü adamı kaçtı ve daha fazla masum sivili öldürmeden önce takip edilip öldürülmesi gerekiyor, sık sık yapmaktan çekinmediği bir şey!

Neler Yeni ve Neler Yok?


Oyunun hikayesi, grafik ve fizik motorlarında yapılan iyileştirmelerle aynı kalıyor. İşte yeniliklerin ve neyse ki aynı bırakılanların kısa bir özeti:

Silahlar her zamanki gibi, güzel varyasyonlarla, silahları değiştirdiğinizi ve çok az geri tepme yaptığınızı söyleyebilirsiniz, böylece oyuna yeni başlayanlar bile her yeni silahta veya silahta çok fazla stres veya terleme olmadan ustalaşabilir.

Açılış eğitiminden, iyileştirmeler açıktır. Statik tenekelere ateş etmekten ve karpuzları yıkmaktan, şimdi kısa bir süre sonra gerçek görevleri çok daha fazla andıran bir engelli parkurdan geçmeniz gerekiyor.

Oyun şimdi full HD'de, bu da göreviniz sizinle ilgili olduğundan veya göz önünde bulundurulan eylemlerin sonuçlarından dolayı kesilen sahneleri çok daha canlı ve heyecan verici hale getiriyor - daha sürükleyici, savaş ve dövüş sahneleri artık daha da korkunç canlandırıcı. Bir yoldaşın ölümüne tanık olmak gibi dokunaklı anlar artık daha fazla yürek parçalıyor ve hedeflerinize ulaşmanız için size bolca teşvik veriyor.

Call of Duty: Modern Warfare for PC, perakende fiyatının çok altında Instant Gaming üzerinden satın alınabilir. Resmi bir anahtar alacaksınız ve oyunu saniyeler içinde oynayabileceksiniz. Akıllı oyna. Ödeme daha az.

Yayın tarihi:

25 Ekim 2019
Minimum Gereksinimler*
İşletim Sistemi Win 7 64
CPU Intel Core i3-4340 veya AMD FX-6300
RAM 8 GB
GPU NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 veya Radeon HD 7950
HDD 175 GB
Önerilen Gereksinimler*
İşletim Sistemi Win 10 64
CPU İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD Ryzen R5 1600X
RAM 12 GB
GPU NVIDIA GeForce GTX 970 / GTX 1660 veya Radeon R9 390 / AMD RX 580
HDD 175 GB

Call of Duty Modern Warfare Nasıl Satın Alınır ?

Post a Comment

0 Comments